Tytuł: Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy Polek

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego narządu.

Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Polecamy także inne wpisy: